Prodej medu - kontakty

Prodej medu - Kontakty

Zabýváme se prodejem medu ze dvora.


Co Vám můžeme nabídnout:

MED KVĚTOVÝ (nektarový) – má světlou barvu, díky vyššímu obsahu bílkovin je vhodný po těžkých operacích a úrazech a všude tam, kde je zapotřebí vysokého přísunu bílkovin. Je dobře stravitelný, vhodný pro děti.

MED KVĚTOVÝ PASTOVÝ – květové medy, zejména řepkový a medy rychle krystalizující upravujeme pastováním. Tyto medy díky mechanickému promíchávání ihned po vytočení získávají jemnou krémovou konzistenci, med nestéká a dobře se roztírá.

MED LESNÍ (medovicový) – má tmavší barvu, obsahuje méně bílkovin, ale více minerálních látek a rostlinných silic, je výrazně aromatický. Medovicové roky se objevují nepravidelně. Množství medovicového medu závisí především na přemnožení producentů medovice, jejich predátorů a na teplotních a vlhkostních podmínkách.

Oba základní druhy medu (nektarový a medovicový) jsou stejně hodnotné.

KRYSTALIZACE MEDU je jeho přirozenou vlastností a důkazem kvality medu. Do tekutého stavu lze med uvést šetrných ohříváním ve vodní lázni do 40°C.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA MEDU pro dospělého člověka je 1 polévková lžíce, pro děti 2-3x denně 1 kávová lžička, tj. cca 10kg pro dospělého a 8 kg pro dítě za rok.Více informací na zaoralova@medz.cz nebo použijte tento formulář:

Ochrana proti spamu - kolik je dvakrát šest?

TOPlist